Nevelés nélküli munkanap

Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy 2023. október 24. kedd nevelés nélküli munkanap lesz, az óvoda zárva tart. Az ügyeleti igényeket, a későbbiek folyamán mérük fel.

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzata az iskolai gyermekétkeztetés nyilvántartására, megrendelésére, lemondására és számlázására a www.bp2.imenza.hu internetes oldalon elérhető iMenza online rendszert biztosítja.

Kérjük, hogy a www.bp2.imenza.hu oldalon az „ÚJ ÉTKEZŐK JELENTKEZÉSE AZ ÉTKEZTETÉSI RENDSZERBE” adatlapot szíveskedjenek kitölteni. A beküldés után egy visszaigazoló e-mailt kap, ami még nem a regisztráció. A jelentkezés elfogadása után fogja megkapni a regisztrációs linket tartalmazó e-mailt.

A beiratkozási felületen található „Hozzájáruló nyilatkozat” -ot szíveskedjenek kitölteni, aláírni, és annak elektronikus (beszkennelt vagy lefotózott) példányát elektronikus levélben részünkre eljuttatni (koveskuti.anna@vf2.hu).

Kérjük, hogy a kitöltött hozzájáruló nyilatkozat eredeti aláírással ellátott példányát a névjegyben szereplő Irodánk címére szíveskedjen személyesen behozni, vagy postán feladni.

Kedvezményre való jogosultság igénybevétele esetén (1997. évi XXXI. törvény a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról) - minden nevelési évben kötelező kitölteni - a 6. sz. mellékletet a megfelelő igazolásokkal, határozatokkal (rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül; tartósan beteg vagy fogyatékos; családjában három, vagy több gyermeket nevelnek; szülői nyilatkozattal igénybe vett kedvezmény; nevelésbe vett) szíveskedjen az adatlap kitöltésével egyidejűleg az óvoda titkárságára eljuttatni. (E-mail formájában is eljuttathatja az óvoda titkárságára, de az eredeti példányokat legkésőbb az ovi első napján le kell adni.)

Diétás étkezéshez kapcsolódó tudnivalók (nem feltétlenül kapcsolódik a tartós betegség kedvezményhez)

Diétás étrend igényléséhez feltétlenül szükséges a jogszabályban nevesített szakorvos igazolása (gasztroenterológiai, diabetológiai, endokrinológia vagy allergológiai szakvélemény). Házi gyermekorvosi igazolás nem elegendő! Az igazolást /diéta javaslat/ e-mailben kérjük eljuttatni a koveskuti.anna@vf2.hu címre. Esetleges kérdései esetén készséggel állnak rendelkezésére munkatársaink az alábbi telefonszámainkon.

Együttműködését megköszönve, a gyermekeknek tartalmas nyári szünetet, és mindenkinek jó egészséget, valamint szerencsés

óvodakezdést kívánunk:

A hozzájáruló nyilatkozat és a 6.sz mellékletet innen is letölthető és kinyomtatható:

Felhívom a kedves Szülők figyelmét, hogy a 6.sz. mellékletben található a nettó minimál bér összegének 130 %-a 2023. évben: 200.551,- Ft !

Köveskuti Anna

étkeztetési asszisztens

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.

iroda: 1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 128-130.

mobil: 36/20/279-9394

email: koveskuti.anna@vf2.hu

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. - Étkeztetési Csoport

1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 128-130.

06-1-491-0580

E-mail: etkeztetes@vf2.hu

ÚJ BEÍRATKOZÓK - ÉTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES TEENDŐK

Az újonnan beíratkozó gyermekek, az étkezés biztosítása érdekében szükséges lépéseket, az  ÉTKEZÉS    menüpont alatt olvashatják!

Angol

Óvodánkban szeptembertől délutánonként csoportos foglalkozások indulnak ANGOL nyelven , kizárólag az ide járó gyerek számára.

Információ: Afternoon Club Völgy utca.jpg

Az óvodai jelentkezéshez szükséges  SZÁNDÉKNYILATKOZAT LETÖLTHETŐ ITT

Bemutatkozó videó az óvodáról

Völgy Utcai Ökumenikus Óvoda.mp4

Szeretettel várjuk óvodánkba a II. kerületben élő, vagy munkát vállaló családok gyermekeit!

Tisztelt Szülők!
Kérjük a bicikliket, rollereket az óvodán kívül található biciklitárólónál szíveskedjenek elhelyezni.
Köszönjük