Nyílt nap 2024.

Kedves Érdeklődő Családok!

2024. április 17-én szerdán nyílt napot tartunk, melyre idén is szeretettel várjuk a II. kerületben élő, vagy itt munkát vállaló családokat.
Óvodánk az országban egyedülálló, a II. kerület fenntartásában működő ökumenikus óvoda.

Haszillóné John Helga
és az óvoda munkatársai

Nyári zárás 2024.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy 2024. évben a nyári zárás 2024. június 24-től 2024. július 26–ig tart.

A szünet előtti utolsó nyitvatartási nap: 2024. június 21. péntek, a szünet utáni első nyitvatartási nap 2024. július 29. hétfő.

10 éves lett az Ökumenikus Óvoda

video ide kattinva látható

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzata az iskolai gyermekétkeztetés nyilvántartására, megrendelésére, lemondására és számlázására a www.bp2.imenza.hu internetes oldalon elérhető iMenza online rendszert biztosítja.

Kérjük, hogy a www.bp2.imenza.hu oldalon az „ÚJ ÉTKEZŐK JELENTKEZÉSE AZ ÉTKEZTETÉSI RENDSZERBE” adatlapot szíveskedjenek kitölteni. A beküldés után egy visszaigazoló e-mailt kap, ami még nem a regisztráció. A jelentkezés elfogadása után fogja megkapni a regisztrációs linket tartalmazó e-mailt.

A beiratkozási felületen található „Hozzájáruló nyilatkozat” -ot szíveskedjenek kitölteni, aláírni, és annak elektronikus (beszkennelt vagy lefotózott) példányát elektronikus levélben részünkre eljuttatni (koveskuti.anna@vf2.hu).

Kérjük, hogy a kitöltött hozzájáruló nyilatkozat eredeti aláírással ellátott példányát a névjegyben szereplő Irodánk címére szíveskedjen személyesen behozni, vagy postán feladni.

Kedvezményre való jogosultság igénybevétele esetén (1997. évi XXXI. törvény a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról) - minden nevelési évben kötelező kitölteni - a 6. sz. mellékletet a megfelelő igazolásokkal, határozatokkal (rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül; tartósan beteg vagy fogyatékos; családjában három, vagy több gyermeket nevelnek; szülői nyilatkozattal igénybe vett kedvezmény; nevelésbe vett) szíveskedjen az adatlap kitöltésével egyidejűleg az óvoda titkárságára eljuttatni. (E-mail formájában is eljuttathatja az óvoda titkárságára, de az eredeti példányokat legkésőbb az ovi első napján le kell adni.)

Diétás étkezéshez kapcsolódó tudnivalók (nem feltétlenül kapcsolódik a tartós betegség kedvezményhez)

Diétás étrend igényléséhez feltétlenül szükséges a jogszabályban nevesített szakorvos igazolása (gasztroenterológiai, diabetológiai, endokrinológia vagy allergológiai szakvélemény). Házi gyermekorvosi igazolás nem elegendő! Az igazolást /diéta javaslat/ e-mailben kérjük eljuttatni a koveskuti.anna@vf2.hu címre. Esetleges kérdései esetén készséggel állnak rendelkezésére munkatársaink az alábbi telefonszámainkon.

Együttműködését megköszönve, a gyermekeknek tartalmas nyári szünetet, és mindenkinek jó egészséget, valamint szerencsés

óvodakezdést kívánunk:

A hozzájáruló nyilatkozat és a 6.sz mellékletet innen is letölthető és kinyomtatható:

Felhívom a kedves Szülők figyelmét, hogy a 6.sz. mellékletben található a nettó minimál bér összegének 130 %-a 2023. évben: 200.551,- Ft !

Köveskuti Anna

étkeztetési asszisztens

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.

iroda: 1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 128-130.

mobil: 36/20/279-9394

email: koveskuti.anna@vf2.hu

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. - Étkeztetési Csoport

1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 128-130.

06-1-491-0580

E-mail: etkeztetes@vf2.hu

ÚJ BEÍRATKOZÓK - ÉTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES TEENDŐK

Az újonnan beíratkozó gyermekek, az étkezés biztosítása érdekében szükséges lépéseket, az  ÉTKEZÉS    menüpont alatt olvashatják!

Az óvodai jelentkezéshez szükséges  SZÁNDÉKNYILATKOZAT LETÖLTHETŐ ITT

Bemutatkozó videó az óvodáról

Völgy Utcai Ökumenikus Óvoda.mp4

Szeretettel várjuk óvodánkba a II. kerületben élő, vagy munkát vállaló családok gyermekeit!

Tisztelt Szülők!
Kérjük a bicikliket, rollereket az óvodán kívül található biciklitárólónál szíveskedjenek elhelyezni.
Köszönjük